Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žďárský vlk zimní 2012

 Žďárský  vlk zimní 2012

SPONZOŘI AKCE
mistral_strasik.jpg geonova.jpg highlandsport.jpg 
VELKOOBCHOD NÁTĚROVÝCH HMOT GEODETICKÉ PRÁCE HIGHLAND SPORT
ross_logo.jpg  ck_posazavi.jpg  pelestrovska_hosp.jpg 
ROSS Holding CK Posázavi Pelestrovská hospůdka 

Závod se uskutečnil dne 11.února 2012 za mrazivého počasí. Ranní mráz byl přes -20 st. , odpoledne v době závodu se držel přes -10 st. Všichni kdo se zúčastnili, dospělí ale zvláště vlčata je nutno pochválit za kuráž a to, že se nedali zastrašit a přišli si užít krásný slunný den. Vlků bylo na startu 11, vlčice byly 3, vlčat se nakonec dostavilo 11.
Po dekorování vítězů dětí byla malá hudební soutěž v poznávání písniček, během této doby se vyhodnotila soutěž vlků a vlčic. Po rozdání cen a pohárů dospělým proběhla výherní akce jen zdánlivě podobná tombole. Zajímavé ceny, většinou dary od zúčastněných se setkaly s patřičným pochopením recese a pak se spustila pravá vlčí show. Petr Kubát - F.R.E.D.Y hrál neúnavně pro přítomné až do pozdních hodin a seník naplněný nejen soutěžícími se družně a srdečně bavil. Což je známka , že se akce vydařila a to je největší odměnou pro pořadatele.
Jak jinak nemůže být i na vyhodnocení této akce si zařádil pro nás všechny známý "šotek konečného pořadí". Byl však bdělými kontrolními orgány ve své ilegalitě odhalen a vítězové dle pravidel vlčího sněmu budou předekorováni. Pořadatelé se tímto všem účastníkům za nedopatření omlouvají s tím, že se stává maximálně 3x až 4x za 10 let. Restituční opakování ceremoniálu proběhne při první vhodné příležitosti.
Sláva novým vítězům a čest novým poraženým.

Konečné pořadí vítězů :)))

vlčice zimní 2012 vlk zimní 2012 vlčata

1. Kateřina Kubátová
2. Jana Košutová
3. Klára Vápeníková

1. Antonín Beránek
2. Stanislav Kučírek
3. František Pleskač

       a další

4. Petr Košut
5. Jaroslav Moravec
6. Ladislav Karel
7.-8. Ondřej Štefánek
7.-8.  Josef Štefánek
9.  Luděk Šimek
10. Vojtěch Moravec
11. Leoš Mahel

Kategorie 10-12 let
1. Vendula Zemanová
2. Tomáš Beránek
3. Anna Matějková
4. Josef Strašík
5. Kryštof Henzl

Kategorie 7-9 let
1. Anabela Milillo
2. Lucie Zemanová
3. Jana Beránková
4. Václav Strašík

Kategorie 3-6 let
1. Daniel Pech
2. Tereza Zimprichová

 


Prozatímní fotogalerie

H I S T O R I E 

se bude konat dne 11. února 2012, se základní a neměnným mottem " Co není v nohou to je v hlavě " a obráceně. Opět se bude jednat více o aktivní zábavu s recesí na čerstvém povětří (nevěřte příliš málo optimistickým předpovědím meteorologů).

Pravidla jsou stejná jako na v zimní verzi 2011 jenom s tím rozdílem, že vlk může umístit pouze jeden úkol a porota bude nekompromisně vylučovat podezřelé z podvodu :)).
 

Vlci jsou povinni nahlásit předem v kterých sektorech umístí svůj úkol e-mailem nebo sms, aby mohlo dojí ke vzájemné koordinaci
(tel. 777 920120, e-mail jo.kub@seznam.cz).
Stejně tak jsou povinni při registraci předat komisi v zalepené obálce správné vyřešení jejich úkolu a způsob zajištění kontroly dosažení místa úkolu.
 

Dětská soutěž proběhne jako vždy, po odměnách, zábavném programu pro děti bude následovat dekorování vítězů a nenucená zábava s hudbou F.R.E.D.Y.    

Novinkou bude možnost účasti ve výherní soutěži
(POZOR nepoplést se zakázanou tombolou)
kde se můžete dočkat skutečně nečekaných výher.
 

TĚŠÍME SE NA VÁS - POŘADATELÉ.

PLAKÁT

PŘIHLÁŠKA

MAPA SEKTORŮ

PRAVIDLA

100_plakat2012.jpg

110_prihlaska2012..jpg

120_zvz2012_mapa_sektoru.jpg

 

 

 

130_zvz2012_pravidla.jpg