Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žďárský vlk letní 2009 - 5. ročník !
se konal dne 22.srpna 2009 tradičně u Pelestrovské hospůdky. Kategorie dospělých - vlci a vlčice byla letos hodnocena bodově, čas byl sledován pouze jako limit pro ukončení závodu, trasa závodu byla pouze doporučená a soutěžící musel "nasbírat" stanovené minimum bodů aby nebyl diskvalifikován. Body byly zvlášť za kontrolu průjezdu a za zodpovězení otázek. Vlčí dorost  a nová kategorie Vlčí smečka jely obdobnou kratší verzi závodu dospělých. Dětské kategorie - 1 = 2 až 6 let - úkoly na louce a rychlostní závod na odstrkovadle nebo kole, kategorie - 2 - 7 až 8 let - úkoly v lese (dítě už samo čte) a rychlostní závod na kole nebo koloběžce, kategorie - 3 - 9 až 10 let - rychlostní závod v lese s úkoly. 
ve večerních hodinách se uskutečnila TOMBOLA O HORSKÉ KOLO "MADISON" - šťastným majitelem se stal vítěz kategorie Žďárský vlk - Ladislav Karel

ObrazekObrazek

 

















 

 

   
S P O N Z O Ř I    A K C E

 Obrazek  Obrazek
 Obrazek  Obrazek

  Píše se o nás
 Obrazek    f o t o g a l e r i e
   
V Ý S L E D K Y : 

 tiskové pracovní výsledky přímo od JURY závodu

 Obrazek
 Obrazek
 Obrazek
 Obrazek
 
 OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA 
 
POŘADÍ JMÉNO PŘÍJMENÍ ADRESA START. ČÍSLO
V L C I
1  Ladislav  Karel  Veselý Žďár 67
2  Pavel  Henzl  Dobrá 41, Přibyslav 79
3  Jaroslav  Karel  Vančurova 2591, Havl.Brod 58
4  Ota  Benc  Ronovská 338, Přibyslav 74
5  František  Pleskač  Veselý Žďár 53, Havl.Brod 36
6  Radek  Kuchař  Dr.Horáka 6, Prostějov 47
7  Vladislav  Jersák  E.Krásnohorské 13, Litoměřice 41
8  Stanislav  Kučírek  Veselý Žďár 151, Havl.Brod 78
9  Josef  Štefánek  Žižkova 371, Havl.Brod 62
10  Jaroslav  Choutka  Havlíčkova 2261, Havl.Brod 55
11  Josef  Nový  Knyk 18 51
12  Jaroslav  Moravec  Příkopy 459, Přibyslav 63
12  Jiří  Bittner  Havlíčkovo nám. 51, Havl.Brod 32
12  Martin  Tonar  Veselý Žďár 209, Havl.Brod 61
12  Miloslav  Korejtko  Veselý Žďár 183, Havl.Brod 56
13  Antonín  Beránek  Veselý Žďár 122, Havl.Brod 72
13  Petr  Novák  Žižkov II 1264, Havl.Brod 40
13  Vojtěch  Moravec  Příkopy 459, Přibyslav 69
14  Jan  Karel  Vančurova 2591, Havl.Brod 52
14  Martin  Skála  Veselý Žďár 53, Havl.Brod 31
14  Pavel  Pilař  Havl.Brod 57
15  Luděk  Šimek  Na Stráni 3101, Havl.Brod 73
16  Pavel  Duben  Jaselská 1076, Havl.Brod 48
17  Pavel  Choutka  Havlíčkova 2261, Havl.Brod 68
17  Zdeněk  Láska  Brno 86
18  Leoš  Mahel  Jedouchov 16, Havl.Brod 33
19  Jaroslav  Huynh  Třebušická 264, Litvínov 8 46
20  Ladislav Pavlíček  Havlíčkův Bord 87
V L Č I C E
1  Jana  Košutová  Alšova 2927, Havl.Brod 42
2  Gabriela  Moravcová  Příkopy 459, Přibyslav 53
3  Kateřina  Kubátová  Na Stráni 1919, Havl.Brod 70
4  Věra  Korejtková  Veselý Žďár 183, Havl.Brod 34
4  Marie  Moravcová  Příkopy 459, Přibyslav 80
6  Julie  Zemanová  Veselý Žďár 12, Havl.Brod 64
7  Zuzana  Pavíčková  Havlíčkův Brod 88
8  Yveta  Karlová  Veselý Žďár 184, Havl.Brod 49
8  Jana  Pleskačová  Veselý Žďár 53, Havl.Brod 59
10  Veronika  Kocmanová  Jedouchov 16, Havl.Brod 38
V L Č Í    D O R O S T
1  Tomáš  Duben  Jaselská 1076, Havl.Brod 54
2  Irena Bártíková V.Ž. 89
3  Věra  Korejtková  Veselý Žďár 183, Havl.Brod 35
4  Štěpánka  Klečanská V.Ž. 91
5  Michal  Bílek  Železničářská 3574, H.Brod 50
6  Nikola  Bártová  Želivského 1026, Havl.Brod 39
7  Ondřej  Štefánek  Žižkova 371, Havl.Brod 60
8  Marek  Štefánek  Žižkova 371, Havl.Brod 71
9  Jana  Korejtková  Veselý Žďár 183, Havl.Brod 43
V L Č Í    S M E Č K A
1  Martin  Jílek  Želivského 1050, Havl.Brod 82
1  Luboš  Kadlec  Kamenická 1643, Havl.Brod 84
1  Petr  Košut  Alšova 2927, Havlíčkův Brod 83
1  Zdeněk  Tomšovský  Máchova 976, Havl.Brod 81
2  Lucie  Dubnová  Jaselská 1076, Havl.Brod 65
2  Jitka  Dubnová  Jaselská 1076, Havl.Brod 66
2  Richard  Fürst  Jaselská 762, Havl.Brod 44
2  Eva  Fürstová  Jaselská 762, Havl.Brod 45
2  Marcela  Kučírková  Jaselská 846, Havl.Brod 77
2  Kateřina  Kučírková  Jaselská 846, Havl.Brod 76
V L Č A T A   kat. 9 - 10 let
1 Monika Bílková  Železničářská 3574, H.Brod
2 Tomáš Beránek  Veselý Žďár 122
3 Vendula Zemanová  Veselý Žďár 104
V L Č A T A   kat. 6 - 8 let
1 Zdeněk Trtík  Veselý Žďár 103
2 Michala Pavlisová  Veselý Žďár
3 Tomáš Trtík  Veselý Žďár 103
4 Nela Bártová  Želivského 1026, Havl.Brod
5 Kateřina Tonarová  Veselý Žďár 181
6 Kateřina Marie Nová  Knyk 18
7 Lenka Korejtková  Veselý Žďár 183
V L Č A T A   kat. 2 - 6 let
1 Lucie Zemanová  Veselý Žďár 104
2 Zuzana Vavřichová  Veselý Ždár 28
3 Šimon Sojka  Havlíčkův Brod
4 Klára Trtíková  Veselý Žďár 103
5 Martin Tonar  Veselý Žďár 181
6 Jana Beránková  Veselý Žďár 122
7 Jana Papežová  Havlíčkův Brod
8 David Novák  Havlíčkův Brod
9 Daniel Pech  Červený Kříž 276