Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlčí ples 2011

   Vlčí ples 2011

plakat.jpg 

 

Dne 29.ledna se konal v hospodě

U Slámů 4. Vlčí ples
Musí se jen opakovat, že se akce líbila a tedy se vydařila. Návštěvnost byla slušná, alkohol se pil s mírou a venku byl mráz stejně jako vloni. 

V sále bylo nově postavené podium, na které se utrůnila kapela F.R.E.D.Y. se svou již pro nás známou zpěvačkou Gábinou. Zahajovací proslov měla naše "Gábi" (Alena Pechová) tentokrát sice bez Horsta, ale za to s novým vlčetem na cestě. Zahájení mělo být ještě více slavnostnější ovšem zaúřadovala chřipka a naše mladé roztleskávačky se potily v té době v posteli, místo před palčivými zraky plesuchtivých návštěvníků. Máme rádi změny a tak tombola se losovala průběžně. Bylo také proč. 118 cen by se nedalo rozdat během půlnoční přestávky, proto bylo využito přestávek mezi bloky písniček. Krátce po 22:00 vystoupilo trio břišních tanečnic ze skupiny TAMBRA jako zlatý hřeb večera. Bylo na co koukat a byly ještě jednou vytleskány na přídavek. Posledním oficálním činem večera se stalo vylosování speciální ceny tomboly, tím byl "Přelet přes Alpy".
kupon_prelet_pres_alpy.jpg
 Šťastná výherkyně obdržela kupón a dva silné motory s ní přeletěly se židličkou přes francovky. Večer plynul svým tempem, než jsme se nadáli byl konec. Nechyběla drobná plesová rvačka pro zpestření večera jak kdybychom ji programově naplánovali.Těším se s Vámi se všemi za rok. Bohužel si zařádil opět pověstný digitálně-fotografický šotek a nechal přepnutý pořizovač obrazových záznamů na 0,3 megapixlů. Tedy světla málo zrno jako hrom - no moc z toho v galerii neuvidíte, kdo máte lepší pošlete.
FOTOGALERIE mizerná ale připravuje se